Доц. д-р Дарина Кръстинова ще консултира пациенти в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда н… 27 март 2017 Планираните операции ще се извършат на 19 и 20 април 2017 г. Светилото в пластично-реконструктивната хирургия доц. д-р Дарина Кръстинова ще консултира пациенти в България на 18 и 21 април в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда. За повече… "Благодаря за професионализма на лекарите, за грижовността на сестрите и за добрите услови… 24 март 2017 Благодарност към д-р Бойко Димитров и д-р Силвия Оручева от отделение "Акушерство и гинеко… 24 март 2017 Благодарност към д-р Бойко Димитров и д-р Силвия Оручева от отделение "Акушерство и гинеко… 24 март 2017 Нова за България микрохирургия при глаукома приложиха очните лекари в Аджибадем Сити Клини… 24 март 2017 Микроимплантите спестяват на пациентите дълга и тежка операция с множество постоперативни рискове Иновативни микроимпланти за лечение на глаукома бяха поставени на трима пациенти в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда. Всяка от трите инте… 5-годишно дете с над 100 градуса изкривяване на гръбначния стълб оперираха успешно ортопе… 14 март 2017 Дистанционно управлявана система от магнитни импланти ще спести до 10 допълнителни хирургични интервенции и ще осигури възможност на малкия пациент да расте 5-годишно дете с екстремна бързо прогресираща, над 100-градусова сколиоза оперирах… Нов метод за безкръвно изследване на черния дроб се прилага в Аджибадем Сити Клиник Болниц… 06 март 2017 Единственият у нас апарат „Фиброскан” прави оценка на състоянието на черния дроб чрез неинвазивно сканиране Ново за България 10-минутно неинвазивно изследване на черния дроб извършват гастроентеролозите в Аджибадем Сити Клиник… Програма за беседите с бъдещи родители в Болница Токуда през месец март 2017 г. 28 февруари 2017 Уъркшоп на тема криоаналгезия ще се проведе в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда 07 февруари 2017 Нов метод за обезболяване посредством минималноинвазивна интервенция ще бъде демонстриран в Токуда на 8 и 9 февруари 2017 г. Презентация относно иновативен метод за обезболяване чрез криоаналгезия ще се проведе в Болница Токуда на 8 февруа… Програма за беседите с бъдещи родители в Болница Токуда през месец февруари 2017 г. 01 февруари 2017 Скъпи бъдещи майки и бащи, заповядайте на беседите с бъдещи родители в Болница Токуда и през месец февруари, за да разберете всичко, което Ви интересува за раждането и първите грижи за новороденото. Програмата можете да разгледате тук: