"От цялата си душа благодаря на лекуващия ме лекар д-р Валентин Пелинков"

29 януари 2016

До

Токуда болница

гр. София

Пиша тези редове, за да изразя огромната си благодарност към всички специалисти, които ме лекуваха в отделението по неврохирургия на Токуда болница – София /18 – 21 януари 2016 г./.

Съдбата ме срещна с няколко болнични заведания, но единствено тук почувствах, че въпреки безпомощното си състояние болният остава личност, обградена от съчувствие и милост.

От цялата си душа благодаря на лекуващия ме лекар д-р Валентин Пелинков, който извърши моята операция, спасявайки ме от силни болки. И който преди това намери време да ми обясни проблема и да ме успокои.

И понеже знам, че всяка успешна операция е успех на целия екип, бих искала да кажа още: Прекланям се пред професионализма и човещината, проявени от анестезиолога д-р Стефанов, както и пред д-р Милко Милев и д-р Лили Лалева.

За мене всички те са еталон за български лекари.

На моя лекар д-р Пелинков и на неговите колеги – от сърце и душа – Благодаря!

Кристина Банджакова

гр. Плевен, ул. „Вежен“ 14