Безплатно на зъболекар в Токуда

09 февруари 2016

Безплатно на зъболекар в Токуда

Безплатни консултации със зъболекар организира Токуда до края на февруари. От безплатните прегледи ще могат да се възползват деца и възрастни след записване на тел: 02/403 4933. Зъболекарите ще консултират основно в следните направления:
- Ортодонтия – при проблеми най-вече в детска възраст, свързани със подредбата на зъбите и съотношението на зъбите с челюстите
- Протезиране – при проблеми в зряла възраст, свързани със загубана един или повече зъби
- Естетика – при проблеми в зряла възраст, свързани с естетично лечение на зъбни дефекти, избелване на зъбите и др.
Безплатните дентални прегледи ще продължат до 29ти февруари 2016, като ще се провеждат всеки работен ден от 09,00 до 17,00 часа в новите зъболекарски кабинети на японската болница, разположени на 3ти етаж. Всички преминали ще получат талон с отстъпка от 30 до 45% от всички дентални процедури. Необходимо е предварително записване на телефон: 02/403 4933.