Нова реанимационна маса в интензивното за новородени на Токуда

16 февруари 2016

Отделението по Неонатология вече разполага с последен модел реанимационна маса, част от финансирането за която бе осъществено с дарение на фотографката Теодора Янкова. Новата придобивка веднага влезе в ефективна употреба - под зоркото око на екипа на отделението и с помощта на технологията в момента успешно се възстановяват две преждевременно родени момиченца - близначки. Сърдечни благодарности на Теодора Янкова и успех на нейните благотворителни кампании в името на бързото възстановяване на много преждевременно родени дечица. Прекрасните бебешки фотографии на талантливата фотографка могат да бъдат видяни във фоайето на третия етаж в Токуда Болница.