Четвъртият Шрот лагер за деца с гръбначни изкривявания започва на 26-ти март

09 март 2016

Отново е време за Шрот!Нa 26-ти март започва четвъртият пореден Шрот лагер в България за деца с гръбначни изкривявания, който отново ще се проведе в Токуда Болница София.

Терапевтът от Сърбия Никола Йевтич (Scoliosis Rehabilitation Camp) в продължение на десет дни обучава български деца на Шрот метода и избира за тях подходяща програма от упражнения, които могат да се правят в домашни условия. Повече за Шрот лагера можете да прочетете тук:http://www.scoliosabg.com/#!non-surgical/clqi

За повече информация и записване можете да се свържете с пациентски координатор Виолета Кирчева на телефон +359 878 799 103, както и на имейл: violeta@treatmentbulgaria.com