Курс за лекари и медицински сестри на тема Екстравазация организира Клиниката по Хематология в Токуда на 26 април

22 април 2016

Семинар, засягащ поведението при екстравазация и екстравазациите при лечение с венозни цитостатици на онкологично болни, ще се проведе в Токуда Болница София на 26 април от 14:00 часа в Конферентната зала на 9 етаж. Курсът е подходящ за медицински сестри, лекари и специализанти по хематология и медицинска онкология.

Желаещите да участват могат да се запишат на тел.: 02/403 4221 и 02/402 4228, email адреси: pstancheva@tokudabolnica.bg и zromanska@tokudabolnica.bg , както и в Учебен отдел на Токуда Болница на 8 етаж. Курсът е сертифициран от БЛС.