Клинична конференция за лекари на тема: "Актуални проблеми на тиреоидните заболявания" ще се проведе в Токуда на 26 май 2016 г.

11 май 2016

Клинична конференция за лекари на тема: "Актуални проблеми на тиреоидните заболявания" организира отделението по Ендокринология в Токуда Болница. Семинарът ще се проведе в Аулата на Токуда на 26 май 2016 г. от 14:00 до 17:30 часа. Лекциите са посветени на Световния тиреоиден ден (25 май) и ще засегнат теми като: автоимунни тиреоидни заболявания, автоимунен тиреоидит в детска възраст, кордарон-индуцирани тиреоидни дисфукнции и др. За повече информация: Учебен отдел, Токуда Болница София, тел. 02/403 4221; 02/403 4228.

Програмата за семинара можете да разгледате тук: