Напусна ни д-р Добрин Дойчинов

31 март 2017

Напусна ни д-р Добрин Дойчинов

Вземаме си последно сбогом с колегата ни д-р Добрин Дойчинов. Д-р Дойчинов близо 10 години бе част от екипа на Клиниката по Чернодробна, жлъчна, панкреатична и обща хирургия. Д-р Дойчинов постъпи в Токуда като доброволец, после премина специализацията си сред нас. Професионалният му интерес бе в областта на минимално инвазивната и лапароскопска хирургия. Той бе не само хирург, колега, но и скъп приятел за много от нас. Специалист с огромен талант и възможности, голямо сърце и широка усмивка, която никога няма да забравим.

Нека да бъде светъл пътят ти там горе, Добри!

Почивай в мир!

От колегите и ръководството

Поклонението ще се извърши на 02 април 2017 година от 11:00ч. в Ритуалната зала на Централните софийски гробища. Погребението ще бъде непосредствено след това в "Гробищен парк Банкя".