19 лекари от Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда бяха наградени с приза "Лекар, на когото българите вярват" в кампанията на в. 24 часа

28 юни 2017

Общо 28 специалисти от групата на Аджибадем Сити Клиник получиха ценното отличие

Рекорден брой специалисти от Болница Токуда и общо от групата на Аджибадем Сити Клиник бяха наградени в инициативата на в. 24 часа - "Лекарите, на които вярваме". Общо 28 лекари получиха сертификат на специална церемония в Народното събрание, израз на доверието, което пациентите имат към тях. Кампанията се провежда под патронажа на председателя на Народното събрание от 2011 г. насам и това е нейното шесто издание. Като най-добрите лекари, на които могат да разчитат за 2016 г. пациентите - читатели на вестника отличиха:

доц. д-р Димитър Николов, дм, проф. д-р Иван Стайков, дм, проф. д-р Кирил Драганов, дм, проф. д-р Васил Червенков, дм, чл. кор. проф. д-р Николай Цанков, дмн, проф. д-р Радослав Гайдарски, дмн, проф. д-р Радка Аргирова, доц. д-р Неделчо Гергелчев. дм, доц. д-р Развигор Дърленски, дм, д-р Валери Гелев, д-р Петко Карагьозов, д-р Розалина Балабанска, д-р Радин Цонев, д-р Нейко Нейков, д-р Иван Богданов, д-р Стоянка Георгиева, д-р Виолетка Икономова, д-р Виктор Стефанов, д-р Евангелос Вавудакис.

От Аджибадем Сити Клиник Сърдечносъдов център номинираните специалисти са: доц. д-р Иво Петров, дм, проф. д-р Лъчезар Гроздински, дмн, доц. д-р Яна Симова, дм, д-р Цанко Гълъбов, д-р Стефан Стефанов, дм

От Аджибадем Сити Клиник Онкологичен център призове получиха: проф. д-р Асен Дудов, дм, проф. д-р Ирена Костадинова, проф. д-р Мирослава Кадурина, дм, д-р Асен Петров.