"Изказвам благодарности на специалистите от Интензивен сектор в клиника по Неврология на болницата за високия професионализъм и високото ниво"

07 август 2017

Похвала

към д-р Симеонова и екипите на интензивен сектор Stroke unit в клиника по Неврология към Аджибадем Сити Клиник МБАЛ Токуда с началник на клиниката проф. Иван Стайков д.м.

От: д.в.м.д-р Красимира Кръстева

Email: dokklk@yahoo.com

Телефон: 028.....

Благодарност за грижите за Славка Златанова - пациентка в края на м. юли 2017 г. на този сектор в клиниката

Изказвам благодарности на специалистите от Интензивен сектор в клиника по Неврология на болницата за високия професионализъм и високото ниво на спазване на етично.деонтологичните норми, в резултат, на което нашата майка, баба видимо се подобри след исхемичен инсулт. Болница Аджибадем Сити Клиник МБАЛ Токуда е с отличен мениджмънт, модерна и с лекари, които са професионалисти на високо ниво.