Искам да изкажа искрените си благодарности и почит към д-р Петко Карагьозов, д-р Иван Тишков и целият екип на клиниката по гастроентерология

20 септември 2017

от контактната форма на http://www.tokudabolnica.bg

Име: Иван

Фамилия: Иванов

Телефонен номер: 08984..

E-mail адрес:

Тема:

Съобщение: Здравейте, от свое име и от името на моето семейство искам да изкажа искрените си благодарности и почит към д-р Петко Карагьозов, д-р Иван Тишков и целият екип на клиниката по гастроентерология. Огромно БЛАГОДАРЯ за високия професионализъм, човечност и неуморни грижи, които положихте за мен. Точно преди една година Вие върнахте усмивките и радостта в нашето семейство. За мен е ЧЕСТ че ви познавам.