"Благодаря на д-р Владимир Стефанов Наков за това, че съм жива и здрава"

28 септември 2017

Име: Елка

Фамилия: Вълкова

Телефонен номер: 0884....

E-mail адрес:

Тема: от контактната форма на http://www.tokudabolnica.bg

Съобщение: Благодаря на Д-р Владимир Стефанов Наков за това, че съм жива и не само жива, но и здрава. На 14.04.2016 г. изпаднах в кома след спукана 10 mm. аневризма на средна мозъчна артерия в главата. Макар, че трябваше спешно да се реагира, при мен се получи забавяне , защото не съм от София, а от Шумен. Минаха 4 дни, когато ме оперира Д-р Владимир Стефанов Наков в болница "Токуда" гр. София.Винаги ще съм благодарна на него и на екипа, участвал на операцията ми. След 2 месеца аз можех сама да се грижа за себе си и да излизам свободно на разходка. Когато мина 1 година, аз съм на положение, каквото бях и преди да ми се случи това. В България имаме изключителни лекари какъвто е Д-р Владимир Стефанов Наков!