Обслужването на пациенти на регистратура Клинична лаборатория в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда временно се пренасочва към Централна регистратура

05 януари 2018
Уважаеми пациенти,
Бихме искали да Ви уведомим, че от 8 януари, понеделник, регистратура Клинична лаборатория в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда временно няма да обслужва пациенти. Обслужването ще бъде пренасочено към Централна регистратура в болницата. Промяната в организацията се налага поради ремонтни дейности за разширяване, обновяване и подобряване на битовите условия в чакалнята и регистратурата. Клинична лаборатория ще продължи да работи 24 часа в денонощието, както досега, и промяната няма да засегне по никакъв начин нейната дейност. Допълнителни сведения и съдействие можете да получите от звено „Информация“ в централното фоайе на болницата.
Благодарим Ви за разбирането!