Проф. Радослав Гайдарски бе награден с почетен знак от академичния съвет на Медицински университет София

09 февруари 2018

Доайенът на българската хирургия получи медал с лента и сертификат за изключителни заслуги за изграждането и издигането на авторитета на МУ-София

В навечерието на своята 80-годишнина проф. Радослав Гайдарски, консултант на Клиниката по Чернодробно-жлъчна, панкреатична и обща хирургия в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда бе удостоен с почетен знак Signum Laudis на лента и сертификат от Медицински университет - София. Наградата бе връчена от ректора на най-голямата и най-старата висша медицинска образователна институция в България за изключителен принос за изграждане и издигане на авторитета на МУ-София в областите на хирургията, медицинската наука и висшето образование.