Безплатни прегледи за акне в ДКЦ Токуда

27 март 2018

На 28. 03. 2018г, сряда, дерматолозите от Клиниката по Дерматология и венерология ще преглеждат безплатно пациенти, страдащи от акне. Прегледите се осъществяват след предварително записване на тел. 02/403 4933 или 02/403 4000.

Акнето е най-честата кожна патология в световен мащаб. Над 80% от хората се сблъскват с този проблем в периода на пубертета. При по-изявените форми обаче, заболяването нарушава нормалната структура на кожата и пълното й възстановяване става невъзможно. Затова е добре още при възникване на проблема да се посети дерматолог, който да изготви терапевтичен план, за да бъде кожата здрава и в оптимално добро състояние.