"Д-р Арабаджиев, благодаря Ви, че Ви има, че в най-тежкия за нас момент ни подарихте вяра и надежда"

03 април 2018

Скъпи приятели,

Позволявам си да Ви нарека така, защото приятелството се измерва с добри дела и една топла, обичаща ръка. Тази ръка, която Вие ми подадохте. Мама и аз сме благословени, че попаднахме във Вашата болница и в ръцете на Вашите екипи. Благословени сме, че в тези екипи работят ГОЛЕМИ ХОРА С ГОЛЕМИ СЪРЦА.

Д-р Арабаджиев, благодаря Ви, че Ви има, че в най-тежкия за нас момент ни подарихте вяра и надежда. Професионализмът е много важна, може би най -важната  част в лекарската професия  , но само заедно с човещината и топлината , той прави чудеса.

Поклон!

С уважение: Нели Топузакова