Дърво на пожеланията събира посланията на пациентите към техните лекари по случай Световния ден на здравето

04 април 2018
По повод предстоящия 7-ми април - Световен ден на здравето и професионален празник на работещите в здравеопазването, в Централно фоайе на ет. 1 е разположено Дърво на пожеланията, където върху самозалепващи бележки пациентите могат да изписват своите послания, пожелания и благодарности към медицинските екипи.
След празниците събраните послания ще бъдат обобщени и насочени към адресатите им, а акценти от тях ще бъдат качени в страницата на болницата.