Д-р Желязко Арабаджиев: "Медицинската онкология е една от най-бързо развиващите се медицински специалности"

11 май 2018

Медицинската онкология дава доказан шанс на все повече онкологични пациенти, разказва д-р Желязко Арабаджиев, представител на Европейското дружество по медицинска онкология (ESMO) и част от екипа на отделението по Медицинска онкология в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда.

"Медицинската онкология е една от най-бързо развиващите се медицински специалности, включително с напълно нови лекарствени подходи при лечението на рака", обяснява д-р Арабаджиев в интервюто си за предаването "околоСВЕТСКО" по телевизия България on Air.

Цялото интервю можете да видите във видеото: