Безплатни профилактични прегледи на щитовидната жлеза за бременни и жени в репродуктивна възраст ще се проведат в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда на 30 май

18 май 2018

Кампанията се оранизира във връзка с Международната тиреоидна седмица

Отделението по Ендокринология и болести на обмяната в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда организира безплатни прегледи на щитовидна жлеза на бременни и жени от 18 до 45 години. Консултациите включват клиничен преглед и кръвни лабораторни изследвания на щитовидната жлеза, и ще се проведат на 30 май от 12 до 16 часа. Необходимо е предварително записване на тел: 02/403 4000 или 02/403 4917.

Прегледите се организират по повод международната кампания за информираност относно заболяванията на щитовидната жлеза и последствията от тях - Mеждународния ден на щитовидната жлеза (25 май) и Mеждународната тиреоидна седмица (25-31 май).

Консултациите са предназначени за първична диагностика и изключват пациентки, които в момента провеждат лечение за заболяване на щитовидната жлеза. Не се изискват направления или друга документация. Желаещите да прегледат щитовидната си жлеза безплатно могат да се запишат на 02/403 4000 или 02/403 4917.