Програма за беседите с бъдещите родители в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда за месец юни

01 юни 2018

Уважаеми бъдещи майки и бащи,

Заповядайте на Отворените врати и беседите за бъдещи родители в отделенията по Акушерство и Неонатология на  Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда. Разберете всичко, което Ви интересува за раждането и първите грижи за новороденото. На Отворените врати ще имате възможност да разгледате новия сектор на отделенията по Акушерство и Неонатология. Необходимо е предварително записване на тел. 02/ 403 4000. Повече за обученията за бъдещи родители можете да прочетете тук.

Разгледайте програмата за месец юни тук: