Аз съм и аз ще! Световен ден за борба с рака - 4 февруари

04 февруари 2019

На Световния ден за борба с рака - 4 февруари призоваваме всички за по-здравословни избори! Стресът, тютюнопушенето, консумацията на алкохол, застоялият начин на живот и замърсяването на околната среда допринасят за развитието на онкологични заболявания.
Добрата новина е, че с всеки изминал ден медицината предлага все по-успешни терапии за лечение и контрол на болестта. Диагностицирани навреме, редица онкологични заболявания имат сериозен шанс за пълно излекуване. За това допринася и позитивната нагласа на пациентите и волята им да се справят с рака.
Вижте как лекарите и пациентите в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда подкрепиха световната кампания за борба с онкологичните заболявания.