Безплатни консултации с проф. д-р Корай Йоздуман за пациенти с мозъчни тумори и такива, които се интересуват от лечение с Гама нож, на 28 февруари

07 февруари 2019

Проф. д-р Корай Йоздуман, неврохирург в болница Acıbadem Altunizade в Истанбул, ще консултира безплатно пациенти в София на 28 февруари.

Проф. Йоздуман е специалист в лечението на мозъчни тумори с богат опит на три континента – години наред е работил в САЩ и Япония, а към момента е ръководител на сектора за лечение с Гама нож в Acibadem и преподавател в Университета Acıbadem.

Консултациите са подходящи за пациенти с мозъчни тумори и такива, които се интересуват от лечение с Гама нож. Acıbadem разполага с последното, шесто поколение на свръх прецизната апаратура – Gamma Knife ICON.

За допълнителна информация и записване за консултация:
Тел. 089 558 4088
Тел. +905309768394 (на български език, с viber и whatsapp)