Гласувайте за д-р Карагьозов и д-р Цонев в кампанията на CredoWeb.bg “Лекарят, който Ви вдъхновява“

12 февруари 2019

Д-р Петко Карагьозов, началник отделение по Интервенционална гастроентерологияД-р Радин Цонев, началник отделение по ГастроентерологияГласувайте за д-р Петко Карагьозов, началник отделение по Интервенционална гастроентерология и за д-р Радин Цонев, началник отделение по Гастроентерология, в кампанията на credoweb.bg "Лекарят, който Ви вдъхновява".

Дайте своя вот за д-р Карагьозов ТУК>

Гласувайте за д-р Цонев ТУК>

За да гласувате, трябва да сте регистриран в CredoWeb като лекар, специализант, медицински специалист, медицинска сестра, фармацевт, студент или здравен експерт.

Гласуването става чрез бутона + ПОСЛЕДВАЙ на CredoWeb профила на номинирания лекар.

Регламентът позволява да гласувате и за двамата гастро специалисти.

*Ако вече следвате профила на номинирания колега, трябва да натиснете бутона два пъти, за да спрете следването и да го последвате отново. Само така системата ще отчете Вашия глас.

Гласуването в месеца на Гастроентерологията продължава до 17 февруари.