Безплатни прегледи през март в Клиниката по Ангиология за пациенти със съмнение за заболявания на долните крайници

25 февруари 2019

През месец март, специалистите по ангиология от Клиниката по Ангиология ще проведат кампания с безплатни прегледи.

Безвъзмездните прегледи са насочени към пациенти със съмнение за заболявания на долните крайници (запушване на артериите на долни крайници).

Телефони за записване: 02/403 4911 и 02/403 4102

Клиниката по Ангиология в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда е първото по рода си самостоятелно звено в това направление у нас. Основана е през месец декември 2017 г и се ръководи от Проф. д-р Милена Станева, дм, национален консултант по Ангиология.

Клиниката е специализирана за профилактика, диагностика и нехирургично лечение на съдовите заболявания.

Методите на лечение са съвременни, ефективни, в съответствие с принципите на европейската медицина базирана на доказателства, за която потребностите на пациента са над всичко.

Клиниката е оборудвана с най-новото прецизно оборудване и предлага следните услуги:

• Диагностициране на мозъчни артерии и вени, на заболявания на вените и артериите на долни и горни крайници, ренални и мезентериални артерии и вени
  • Създаване на диспансер за съдови пациенти за оптимизиране на тяхното лечение и вторична профилактика
  • Диагностика, профилактика и комплексно лечение на първичен и вторичен лимфедем
  • База за обучение за специалността ангиология и ултразвукова съдова диагностика
  • Курсове и индивидуални обучения за съдови заболявания и ултразвукова съдова диагностика
  • Курс за диагностика и поведение при тромбофилия
  • Индивидуален подход и оптимизиране на антикоагулантната терапия