Навършват се две години от смъртта на д-р Марин Велев

15 юни 2013

На 15 юни се навършват две години от смъртта на д-р Марин Велев - началник на отделение "Клинична и хирургична патология" в МБАЛ "Токуда Болница София". Д-р Велев беше един от водещите специалисти в областта на патологията в България, допринесъл много за развитието на патологоанатомията и като цяло на медицинската наука. Много млади специалисти са обучени от него и сега продължават да изпълняват благородните функции на лекарската професия. Ще запомним д-р Велев завинаги като наш безценен колега и истински професионалист, посветен на здравеопазването. Мир на праха му.