Поздравително писмо към доц. Кирова - Позволете ми да Ви поздравя за професионалния Ви празник и да пожелая здраве, лично щастие и запомнящи се победи срещу общия ни враг - рака!

07 април 2014
Уважаема Доц. Кирова,

Позволете ми да Ви поздравя  за професионалния Ви празник и да пожелая здраве, лично щастие  и запомнящи се победи срещу общия ни враг - рака!

Използвам случая да изразя искрената благодарност на пациентите с онкологични заболявания, присъствали на Националния пациентски онкологичен форум в х-л Феста, за привилегията да се докоснат чрез Вас до голямата медицина, на която всички разчитаме. Нашите надежди за повече и по-добри възможности за лечение оживяха в представите на повечето от присъстващите, които отнесоха със себе си емоцията от този великолепен спектакъл, зареден с вяра в бъдещето.

Искрено вярвам, че заедно ще продължим още много години да бъдем полезни и да останем приятели!

С уважение,
Е. Адърска