С благодарност към служителите в Отделението по дерматология и венерология

19 май 2014

Пиша Ви, защото искам да споделя отличните си впечатления от служителите в Отделението по дерматология и венерология. Моята майка Розалия Михайлова постъпи там в края на месец април. Целият персонал показа впечатляващо добро отношение към нея като човек, съчетано с висок професионализъм.

Проф. Цанков, д-р Демерджиева, д-р Желева, д-р Дърленски и целият лекарски екип подходиха по време на цялото й лечение много внимателно, с искрена загриженост и интерес. Всички сестри далеч не се ограничиха с оказване на необходимите грижи и извършването на назначените процедури. Тяхното отношение беше много приятелско и сърдечно.

Санитарките поддържаха хигиената на едно много високо ниво.

Като цяло бих искала задочно да благодаря на служителите в Отделението за положените усилия и висок професионализъм, както и за човечното отношение както към пациентите, така и към близките им.

С уважение:

д-р Надежда Сталянова (дъщеря на пациентката)

проф. д-р Иван Михайлов (съпруг на пациентката)