Втора среща за актуализиране на знанията по Клинична лаборатория ще се проведе в Токуда Болница София на 15 ноември

13 ноември 2014

Семинарът се организира от Българското дружество по Клинична лаборатория

Втора поредна година Токуда Болница София ще бъде домакин на семинар по Клинична лаборатория. Срещата се организира от Българското дружество по Клинична лаборатория и ще се проведе на 15 ноември в Аулата на японската болница. Всички специалисти с интереси в областта са добре дошли. Очакват ви интересни лекции на представяне на иновативни подходи при изследване на туморни маркери, хемостаза, захарна болест, тромнбоемболизъм и др.

Разгледайте програмата тук: