Отворени врати във Виена Ин Витро Център

08 декември 2014

Отворени врати във Виена Ин Витро Център - 9 декември 2014 г. (вторник) от 17:00 - 19:00 часа

"Денят на отворените врати" е ежемесечно събитие, което се радва на добра посещаемост в центъра на проф. Щромер във Виена: Kinderwunschzentrum Goldenes Kreuz.
Целта на Деня на отворените врати е пациентите да се запознаят с персонала, условията и начина на работа в нашия ин витро център, като наред с това научат новости в сферата на репродуктивната медицина.
Денят на отворените врати протича най-често по следния начин:
Разглеждане на центъра на малки групи, водени от член на екипа
Специалистите се срещат с всяка двойка поотделно и осъществяват кратка консултация
Двойките могат да се доверят на екип с голям професионализъм и позитивно отношение и да получат изчерпателни отговори на своите въпроси.
Посещението е безплатно, записване и подготовка на изследвания не са необходими! Можете да си носите изследвания, които да обсъдите с екипа. Времето, отделено на всяка двойка, ще се съобрази с броя на дошлите двойки.
Ще се радваме да ни посетите!

За повече информация: 02/420 0281