Доц. д-р Дарина Кръстинова ще консултира пациенти в Токуда на 14 и 17 април

23 февруари 2015

Планираните операции ще се извършат на 15 и 16 април 2015 г.

Светилото в пластично-реконструктивната хирургия доц. д-р Дарина Кръстинова ще консултира пациенти в България на 14 и 17 април в МБАЛ „Токуда Болница София”.

За повече информация и записване за прегледи можете да използвате тел: 0033139431709.

Д-р Дарина Кръстинова е призната за един от най-добрите пластични хирурзи в света. Дъщеря е на един от създателите на Военна болница хирургът ген. Генчо Кръстинов. Завършила е медицина в София. През 1972 г. заминава за Франция, където придобива 4 специалности: „Обща хирургия”, „Лицево-челюстна хирургия”, „Пластична, възстановителна и естетична хирургия” и „Стоматология”. В момента оперира в престижната парижка клиника “Фош”, частната клиника “Шато дьо ла Ме”, в хирургичния център “Вал д’Ор” и в МБАЛ „Токуда Болница София”. Почетен член е на Кралското медицинско дружество в Лондон и е носител на много международни отличия, както и на високия държавен орден „Мадарски конник”. Д-р Кръстинова има редици ученици в България, сред които и началникът на "Лицево-челюстна хирургия" в МБАЛ "Токуда Болница София" д-р Радослав Славчев.