Практически курс по кардиохирургия на тема "Пластика на митрална клапа" се проведе в Токуда Болница

08 май 2015

В Токуда Болница се проведе практически курс за млади специалисти и специализанти по кардиохирургия на тема "Пластика на митрална клапа". Хирурзите от страната имаха възможност да надградят своите знания и да упражнят уменията си върху най-новите симулатори, създадени за тази цел. Модератори бяха д-р Димитър Николов, дм – началник на отделение по кардиохирургия и д-р Асен Келчев - кардиохирург в Токуда Болница.