Нормативни документи

1. Решения на Академичния съвет на НАОА по проведени процедури за програмна акредитация на ОНС „доктор” по докторски програми:

2. Правилник за организацията и провеждането на обучението по ОНС „доктор” и придобиване на научната степен „доктор на науките” в „МБАЛ Токуда Болница София„ АД

3. Правилник за условията и реда за придобиване на научни степени и заемане на академични длъжности в „МБАЛ Токуда Болница София„ АД

4. Други вътрешнонормативни документи  по процедурите за  придобиване на научни степени и заемане на академични длъжности.

5. Програма за управление на качеството на докторантурата в „МБАЛ Токуда Болница София” АД

6. Система за осигуряване, оценяване и поддържане на качеството на обучението на докторанти и научните изследвания в „МБАЛ Токуда Болница София” АД