Семинар на тема „Коморбидност при ХОББ: Практиката среща науката" - 12.11.2011

03 ноември 2011

Пулмологично отделение на МБАЛ "Токуда Болница София" съвместно с Българското дружество по белодробни болести и Българското дружество по кардиоторакална рентгенология имат удоволствието да Ви поканят за участие в семинар на тема „Коморбидност при ХОББ: Практиката среща науката".

Семинарът ще се състои на 12.ХІ.2011 в Аула на МБАЛ „Токуда Болница София” ет.9.

Програмата можете да видите тук.

Он-лайн регистрация можете да направите от тук.