Доц. д-р Дарина Кръстинова ще консултира пациенти в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда на 18 и 21 април

27 март 2017

Планираните операции ще се извършат на 19 и 20 април 2017 г.

Светилото в пластично-реконструктивната хирургия доц. д-р Дарина Кръстинова ще консултира пациенти в България на 18 и 21 април в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда.

За повече информация и записване за прегледи - тел: 0033139431709.

Д-р Дарина Кръстинова е призната за един от най-добрите пластични хирурзи в света. Дъщеря е на един от създателите на Военна болница хирургът ген. Генчо Кръстинов. Завършила е медицина в София. През 1972 г. заминава за Франция, където придобива 4 специалности: „Обща хирургия”, „Лицево-челюстна хирургия”, „Пластична, възстановителна и естетична хирургия” и „Стоматология”. В момента оперира в престижната парижка клиника “Фош”, частната клиника “Шато дьо ла Ме”, в хирургичния център “Вал д’Ор” и в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда. Почетен член е на Кралското медицинско дружество в Лондон и е носител на много международни отличия, както и на високия държавен орден „Мадарски конник”. Д-р Кръстинова има редици ученици в България, сред които и началникът на "Лицево-челюстна хирургия" в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда д-р Радослав Славчев.

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.