Аджибадем Сити Клиник Хоспис ще работи без прекъсване и през Великденските празници

03 април 2018

Пациентите ще бъдат приемани и през тези почивни дни след предварително записване

По време на Великденските празници Аджибадем Сити Клиник Хоспис отново ще приема пациенти във всички почивни дни без прекъсване.

Всеки иска да бъде близо до своето семейство и близки по време на един от най-големите християнски празници. Не винаги обаче вниманието и грижата, от които имат нужда скъпите ни хора, могат да бъдат осигурени у дома.

Екипът на Аджибадем Сити Клиник Хоспис отново ще бъде на разположение за всички, които се нуждаят от неговата подкрепа, съпричастност и професионализъм.

Хосписът ще приема пациенти през всички почивни дни след записване на тел: 02 403 46 00.

Аджибадем Сити Клиник Хоспис се намира на 6 ет. в сградата на Болница Токуда.

Услугите му включват:

• 24-часово наблюдение, извършвано от квалифициран сестрински персонал
  • Изпълнение на терапевтичния план, включително интравенозно и интрамускулно приложение на медикаменти
  • Диетичен режим, парентерално и сондово хранене
  • Консултации с медицински специалисти и назначаване на специализирани лабораторни и образно-диагностични изследвания при необходимост
  • Специализирани медицински манипулации – превръзки на рани, пункции и др.
  • Ежедневна визитация от лекуващ лекар, включително през почивни дни
  • Възможност за денонощна медицинска консултация при необходимост
  • Индивидуален режим на рехабилитация, изпълнен от специалист - кинезитерапевт
  • Лична хигиенна грижа
  • Помощ при хранене, обличане, разходки, ежедневни занимания
  • Възможност за кислородотерапия, централна вакуумна система, помощни средства при необходимост

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, първият час след тях е с цена 3 лв., а всеки следващ час се заплаща по 2 лв./час.