"Тук, в болница Токуда видях как трябва да изглежда лечението в 21 век, в лицето на лекуващата ме д-р Байкушева и д-р Димитров. Поклон и огромна благодарност!"

15 май 2018

From: "Janeta Hristova" <janeta.v.hristov.....
Date: Mon, May 14, 2018 at 9:26 PM +0300
Subject: Благодаря ви,че върнахте вярата ми в здравеопазването!
To: "Nadezhda TSEKULOVA" <Nadezhda.TSEKULOVA@acibademcityclinic.bg>

Моля да предадете огромната ми благодарност на екипа от санитари,медицински сестри и лекари от отделението по пневмология!
На 17.02.2018 бях докарана в изключително тежко състояние с белодробна емболия и абцес на белия дроб от болницата във Враца.Впечатлена съм от екипната работа в спешно отделение!!!
Тук,в болница Токуда видях как трябва да изглежда лечението в 21век, в лицето на лекуващата ме д-р Байкушева и д-р Димитров!!!Поклон и огромна благодарност за професионалната им компетентност и изключителна човечност и разбиране!!!Вие върнахте надеждата ми за здравеопазване на друго ниво!

Още веднъж -поклон и благодаря!

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, първият час след тях е с цена 3 лв., а всеки следващ час се заплаща по 2 лв./час.