Срокът за получаване на резултати от изследвания, които се изпращат в Acibadem Labmed Истанбул, се удължава на 10 дни за периода 17-27 август

13 август 2018

Уважаеми пациенти,

Бихме искали да Ви уведомим, че срокът за получаване на резултати от високоспециализирани лабораторни изследвания, за които Клинична лаборатория в Ажибадем Сити Клиник Болница Токуда работи с Централната лаборатория на Acibadem LabMed в Истанбул, ще бъде удължен с 10 дни за проби, взети между 17 и 27 август 2018 г. Причините за забавянето са официалните национални празници в Турция, по време на които лабораторията в Истанбул няма да работи.

Повече информация и подробности за специфичните изследвания, за които се отнася забавянето, можете да получите от служителите на Клинична лаборатория в Болница Токуда.

Извиняваме се за причиненото неудобство!

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.