Доц. д-р Димитър Николов - история за предизвикателство в кардиохирургията, когато профилактиката се отлага

09 октомври 2018

Духът на здравето: Колко важни са профилактичните прегледи?
И до какво може да доведе отлагането им?*

В "Духът на здравето" с д-р Неделя Щонова: Колко важни са профилактичните прегледи и защо дългото им отлагане причини на професор от НАТФИЗ три сърдечни операции?

Гости при д-р Неделя Щонова са проф. Боньо Лунгов и доц. д-р Димитър Николов.

*Източник: bTV, Духът на здравето: https://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/duhat-na-zdraveto-kolko-vazhni-sa-profilaktichnite-pregledi.html