Репортерката на Канал 3 Деси Жаблянова стана майка в Болница Токуда

01 декември 2018
Десислава ЖабляноваВ първия ден на декември екипът на Канал 3 се увеличи с още един член. Светската репортерка Деси Жаблянова стана майка за първи път. Тя и бащата - операторът Мартин Николов посрещнаха Константин.

"Днес в 10:03 се роди Константин! Да ни е жив и здрав!!!
Благодарим на целия екип на болница "Токуда". Специални благодарности на страхотните доктор Нашар, доктор Атанасова, акушери Кушева и Костова и анестезиолог доктор Велева!", написа щастливата майка.

Колегите от Канал 3 пожелават на Деси, Мартин и Константин много здраве и щастие.

*Източник: http://kanal3.bg/news/lifestyle/89345-Novo-bebe-v-Kanal-3%21-Desi-Dzablyanova-stana-madzka-mayka

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.