Доц. Цветан Минчев и неговия пациент Ивайло Йосифов за уникалната операция с 3D принтиран имплант*

11 декември 2018

В "Духът на здравето" с д-р Неделя Щонова: лекари заместиха ребро на млад пациент с имплант, създаден с помощта на 3D принтер в първата по рода си операция в България.

Пациентът Ивайло Йосифов и доц. Цветан Минчев са гости при д-р Неделя Щонова:

*Източник: bTV, Духът за здравето: https://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/duhat-na-zdraveto-lekari-zamestiha-rebro-na-mlad-pacient-s-implant.html?fbclid=IwAR16cGPxCaE9TRYRKgJGjQeIfhqBksGmdbTDivL5U08DO555Zbb5TY7m6w8