"Каквото и да кажа, ще е малко за да изразя благодарността и признателността си към най-добрия ортопед - доц.Васил Яблански и неговия екип"

03 януари 2019

Каквото и да кажа, ще е малко за да изразя благодарността и признателността си към най-добрия ортопед - доц.Васил Яблански и неговия екип: д-р Сергей Стоянов, д-р Станислав Балев, анестезиолог д-р Виктор Стефанов, операционна сестра Илчева.

Огромно благодаря на целият колектив от медицински сестри, за тяхната грижовност и съпричастност. Благодаря и на всеотдайните рехабилитатори и отзивчивата секретарка Ася.

Бъдете живи и здрави, дълги години се гордейте с признанието на пациентите !

Вашето призвание е хуманно и вие го изпълнявате достойно.

Поклон пред професионализма ви !

Честита нова година !

С уважение: Лиляна Попова

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, първият час след тях е с цена 3 лв., а всеки следващ час се заплаща по 2 лв./час.