Специални благодарности за професионализма и човешкото отношение на д-р Славимир Лавчев-хирургия, д-р Радин Цонев и д-р Красен Иванов-гастроентерология, д-р Красимир Орешков-онкология

11 февруари 2019

Благодарствено писмо

Дъщеря ни Надежда Тилева се оперира и лекува в Болница Аджибадем-Токуда.

Диагнозата бе фатална-рак 4 стадий, агресивен и нелечим.

Тя почина, но грижите които положиха лекарите от болницата заслужават благодарност, въпреки ужасния край.

Специални благодарности за професионализма и човешкото отношение на д-р Славимир Лавчев-хирургия, д-р Радин Цонев и д-р Красен Иванов -гастроентерология, д-р Красимир Орешков- онкология.

Семейство Тилеви

02.2019 г. София