Отбелязахме Деня на сестринството 12 май с цветя и усмивки

16 май 2019

Традиционно гл. с. Мария Борисова, зам гл. с. Миглена Сиракова и ст. с. на ДКЦ Милена Георгиева подариха рози на сестрите, акушерките, лаборантите, физиотерапевтите и професионалистите по здравни грижи в болница Токуда, по случай професионалния им празник 12 май.

Екипът на Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда изразява своята благодарност към всички професионалисти по здравни грижи за високия им професионализъм, незаменимата грижа, отговорността и компетентността, с която денонощно изпълняват своята работа! Вашият празник е празник на Живота! На вас, вашите семейства и близки, пожелаваме крепко здраве, щастие и благополучие!

Разгледайте галерията във Facebook >

Вижте видео поздрава на лекарите от болница Токуда по повод 12 май тук >

Разгледайте галерията във Facebook >

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.