Бабинден 2019 г. в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда - пряко включване*

21 януари 2019

Екип на Нова ТВ предаде на живо празника на Родилната помощ в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда:

„В навечерието на празника все още нямаме проплакали бебета. От началото на годината имаме около 90 раждания. За изминалата година ражданията се увеличиха с 30 %. В нашата болница се родиха над 1300 бебета година през 2018 г. За съжаление, тази тенденция не е обща за цялата страна”, заяви в ефира на „Здравей, България” началникът на сектора „Акушерство и гинекология" в болница Токуда Сузана Нашар. По думите й в последно време има повече жени, които решават да родят по естествен начин.

*Източник: Здравей, България, Нова ТВ