Доц. д-р Давидов за минималноинвазивните техники и авангардната щадяща урологична хирургия при деца, която прилага, заедно със своя екип*

25 януари 2019

Доц. д-р Калоян Давидов, началник на отделението по Урология беше гост в "Духът на здравето" по bTV, където разказа за минималноинвазивните лапароскопски хирургични методи, които се прилагат, включително при деца от екипа на отделението и за съвременните методи за лечение на инфекциите на пикочните пътища:

* Източник: Духът на здравето, bTV

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.