Д-р Виолетка Икономова - Какви са методите за лечение във физиотерапията и рехабилитацията, които помагат при болки вследствие на различни заболявания*

04 февруари 2019

В студиото на предаването Пулс по Канал 3, началникът на отделението по Физикална и рехабилитационна медицина д-р Виолетка Икономова сподели за коя болка какви процедура от физиотерапията помага. Вижте още кои дегенеративни заболявания най-често се обострят през зимния сезон и какви процедури са най-подходящи за облекчаване на различните оплаквания. Научете какво може да ни помогне при болки и функционални нарушения, вследствие от работата на компютър, какво представляват колагеновата терапия, иглотерапията, кинезитерапията и другите конвенционални и иновативни методи, които се прилагат в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда:

*Източник: Пулс, Канал 3

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, първият час след тях е с цена 3 лв., а всеки следващ час се заплаща по 2 лв./час.