Д-р Румен Лазаров - Какви са новите тенденции в лъчелечението при ракови заболявания*

04 февруари 2019

В Световния ден за борба с рака - 4 февруари, д-р Румен Лазаров, началник на отделението по Лъчелечение в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда разказа за рисковите фактури, заболеваемостта, нуждата от информираност и ранна диагностника на раковите заболявания, и новите тенденции в една от терапевтичните възможности с най-голям технически прогрес през последните години - лъчетерапията. Вижте в репортажа за сутрешния блок на Канал 3:

*Източник: Всяка сутрин, Канал 3