Д-р Асен Цеков - Кои са най-честите причини за дископатия?

13 февруари 2019

До какви неприятни последствие и усложнения могат да доведата т.нар дископатии разаказа д-р Асен Цеков в предаването "Социална мрежа" по Канал 3. Част от факторите, които са предпоставка за заболявания на дисковете на гръбначния стълб са работата на бюро, неправилната стойка и липсата на движение, ключови за здравето им са почивката, спортът и контролът на теглото. Вижте още за за напредъка на спиналната хирургия и минимално инвазивните техники и безкръвни опрерации, които екипът на Клиниката по Неврохирургия в Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда успешно прилага:

* Източник: Социална мрежа, Канал 3

Болницата разполага с паркинг за пациенти и посетители. Първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща по 3 лв./час.