Благодарност за д-р Карагьозов, д-р Тишков и д-р Боева - добър отбор от мили хора, за които думите са малко

19 юни 2019

БЛАГОДАРСТВЕНО  ПИСМО

ОТ ИЛИЯ ГЕОРГИЕВ ТОМОВ

ГР. СМОЛЯН, 17.06.2019 Г

Здравейте,

Пиша Ви, защото искам да изкажа огромна благодарност и уважение на д-р Карагьозов, д-р Тишков, д-р Боева.

На 03.05.2019 г. постъпих в отделението по Интервенционална гастроентерология със сериозен проблем. В продължение на един месец, с две процедури д-р Карагьозов и екипът му, ми помогнаха. Върнаха ми вярата и надеждата. В разговорите, които съпругата ми проведе по телефона, срещна техния спокоен тон, независимо че беше в почивни дни.

За този добър отбор от мили хора, думите са малко. Тяхната сърдечност и всеотдайност показаха, че работата е не само задължение, а любов.

Благодаря Ви д-р Карагьозов, д-р Тишков, д-р Боева, за неуморния труд и благородство! Бъдете здрави! Нека Господ да Ви дава сили, търпение и любов във важната Ви мисия!

Отправям също благодарност към медицинските сестри и останалия персонал, които работят със сърце и усмивка.

С голяма благодарност и признателност,

Илия и Мария Томови