Пациентите на Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда ще получават напомнящо съобщение за запазения си час

19 юни 2019

Всеки пациент на Аджибадем Сити Клиник Болница Токуда вече ще получава напомнящо текстово съобщение за запазен час

За Ваше удобство, 24 часа, преди запазения Ви час за преглед, консултация, изследване или друга регистрирана медицинска услуга, ще получавате напомнящо съобщение на оставения от Вас телефон за връзка.

Ако не искате да се възползвате от услугата, може да се откажете от нея по всяко време.